نمایشگاه طراحی داخلی ایندکس قطر
نمایشگاه صنعت ساختمان Big5 قطر
در نمایشگاه و مرکز همایش دوحه (DECC)  ۲۴ لغایت ۲۶ مهر ۱۴۰۳

اتصال به صنعت ساخت و ساز در قطر

در نمایشگاه صنعت ساختمان Big5 قطر

با تولیدکنندگان جهانی آشنا شوید و محصولات جدید را بیابید

10000+

متر مربع فضای نمایشگاه


250+

برند غرفه دار


25+

کشور های شرکت کننده در نمایشگاه


5000+

شرکت کنندگان


نمایشگاه صنعت ساختمان Big5 قطر

نمایشگاه بین المللی بیگ فایو قطر (The Big 5 Qatar) یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های صنعتی ساختمانی و عمرانی در خاورمیانه است که سالانه در شهر دوحه، پایتخت قطر برگزار می شود. 

این نمایشگاه با هدف معرفی جدیدترین تکنولوژی ها و محصولات ساختمانی به بازارهای خاورمیانه و شرق آسیا برگزار می‌شود.

big5 قطر به عنوان یک فرصت عالی برای شرکت هایی که در صنعت ساختمانی و عمرانی فعالیت می کنند، به منظور معرفی محصولات و خدمات خود به بازار قطر و مناطق اطراف است.  با حضور در این نمایشگاه، تولید کنندگان، تأمین کنندگان، مجریان و مشتریان می توانند به صورت مستقیم با یکدیگر در ارتباط باشند و بهترین فرصت را برای تبادل اطلاعات، ایجاد شبکه های کسب و کار و پیدا کردن فرصت های همکاری داشته باشند.

در این نمایشگاه، شرکت هایی از کشورهای مختلف، از جمله ایران، عربستان، امارات متحده عربی، ترکیه، چین و ... حضور دارند و محصولات و خدمات خود را به نمایش می گذارند. همچنین، این نمایشگاه به عنوان یک فرصت برای برگزاری کنفرانس ها، سمینارها و ورکشاپ های مربوط به صنعت ساختمان و عمران نیز شناخته شده است.

نمایشگاه بیگ فایو قطر، به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای صنعتی در منطقه، فرصتی را برای شرکت هایی که در صنعت ساختمانی و عمرانی فعالیت می کنند، فراهم می کند تا با تعدادی از مشتریان بین‌المللی، تجار و نمایندگان ارتباط برقرار کرده و بازار جدیدی را کشف کنند. همچنین، این نمایشگاه به عنوان یک محفل صنعتی، فرصتی برای دیدار با همکاران صنعتی و بررسی مسائل مختلف و جدید صنعت ساختمان و عمران فراهم می‌آورد.

در کنار این همه فرصت، شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه می‌توانند با شرکت‌ها و مشتریان بین‌المللی، قراردادهایی برای همکاری در زمینه های مختلف امضا کنند و به تبادل فناوری، تجارت و همکاری‌های بین‌المللی بپردازند.

به طور خلاصه، نمایشگاه بیگ فایو قطر به عنوان یک رویداد بزرگ صنعتی در منطقه، فرصت‌های فراوانی را برای شرکت‌های فعال در صنعت ساختمان و عمران فراهم می‌کند. این فرصت‌ها شامل معرفی محصولات، ارتباط با مشتریان و نمایندگان، برگزاری کنفرانس ها و سمینارها، معرفی فناوری‌های جدید و امضای قراردادهای بین‌المللی می‌شود.

Big5 قطر: نمایشگاهی برای کسب دسترسی به بازار ساخت و ساز پرسود قطر

پیش‌بینی می‌شود که ارزش بازار ساخت و ساز در قطر تا سال 2027 به 76 میلیارد دلار خواهد رسید. با سرمایه‌گذاری کلی 16.4 میلیارد دلار در پروژه‌های زیرساختی و املاک و مستغلات تا سال 2025، بر اساس چشم‌انداز ملی قطر 2030، این بازار به یک بازار پرسود برای تامین‌کنندگان صنعت ساخت‌وساز تبدیل خواهد شد.

نمایشگاه صنعت ساختمان Big5 در قطر از ۱ تا ۳ آبان ۱۴۰۰ در نمایشگاه و مرکز همایش دوحه (DECC) برگزار می‌شود. این نمایشگاه تمام بخش‌های مهم در صنعت ساخت و ساز را پوشش می‌دهد و پلت‌فرم مناسبی برای نمایش همه چیز در چرخه خرید ساخت و ساز، از آغاز تا تکمیل، ارائه می‌دهد.

نام تجاری خود را در این بخش ها در نمایشگاه صنعت ساختمان Big5 قطر به نمایش بگذارید

بتن و سیمان
بتن و سیمان
ابزارهای ساختمانی و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE)
ابزارهای ساختمانی و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE)
سنگ مرمر و سنگ
سنگ مرمر و سنگ
ساخت و ساز خارج از سایت و مدولار
ساخت و ساز خارج از سایت و مدولار
گرمایش، تهویه، تهویه مطبوع(HVAC)
گرمایش، تهویه، تهویه مطبوع(HVAC)
خدمات مکانیکال، برق و لوله کشی (MEP)
خدمات مکانیکال، برق و لوله کشی (MEP)
ساخت و ساز دیجیتال
ساخت و ساز دیجیتال
طراحی شهری و منظره
طراحی شهری و منظره
ابزارهای ساختمانی و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE)
پنجره ها، درها و نما / پاکت ساختمان
آشپزخانه و حمام
آشپزخانه و حمام
سطوح و کفپوش
سطوح و کفپوش
محصولات خورشیدی، فناوری ها و خدمات
محصولات خورشیدی، فناوری ها و خدمات
ساختمان های هوشمند
ساختمان های هوشمند
نمای داخلی و پایانه های ساختمان
نمای داخلی و پایانه های ساختمان
مدیریت تسهیلات (FM)
مدیریت تسهیلات (FM)

بروشور نمایشگاه صنعت ساختمان Big5 قطر را دانلود کنید

این تجربه سه روزه که از ۱ - ۳ آبان ۱۴۰۲ در مرکز نمایشگاه و همایش دوحه (DECC) برگزار می‌شود، با نمایش محصولات نوآورانه و جدیدترین راه‌حل‌های حیاتی برای صنعت ساخت و ساز قطر، به صنعت خدمت می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه، بروشور رویداد ما را دانلود کنید.

اهمیت شرکت در نمایشگاه BIG5 قطر

با شرکت در نمایشگاه بیگ فایو قطر، فرصتی برای شرکت های ایرانی فراهم می‌شود تا از نزدیک با تجار و مشتریان بین‌المللی در ارتباط باشند و محصولات و خدمات خود را به آنها معرفی کنند. این نمایشگاه به عنوان یکی از بزرگترین و مهم‌ترین رویدادهای تجاری در خاورمیانه شناخته شده است و شرکت کردن در آن، فرصتی برای ارتقای شناخت و شهرت شرکت ها در بازارهای بین المللی و افزایش فروش و درآمد آن‌ها فراهم می‌کند. همچنین، شرکت در این نمایشگاه فرصتی مناسب برای برقراری ارتباط با شرکت های دیگر و برقراری همکاری های جدید است. با توجه به اینکه قطر یکی از کشورهای پرتقاضای خاورمیانه برای محصولات و خدمات با کیفیت و متنوع است، شرکت در این نمایشگاه برای شرکت های ایرانی می‌تواند فرصتی مناسب برای گسترش بازار صادراتی و فروش محصولات در این بازار باشد.

تور بازدید از نمایشگاه BIG5 قطر

اعزام هیئت تجاری بررسی بازار و بازار یابی به نمایشگاه صنعت ساختمان
  • اخذ ویزای امارات

  • بیمه با پوشش کرونا

  • کارت ورود به نمایشگاه

    • ۴ شب و ۵ روز اقامت در هتل ۴ستاره تاپ به همراه صبحانه

    • ترانسفر فرودگاه به هتل-هتل به فرودگاه

    • راهنمای فارسی زبان