نمایشگاه شیرینی و شکلات ISM خاورمیانه

بزرگترین نمایشگاه شیرینی، شکلات و تنقلات در خاورمیانه

نمایشگاه شیرینی و شکلات خاورمیانه "ISM-ME" مخصوص ایده های ناب و نوآورانه جدید تهیه شیرینی جات و میان وعده ها می‌باشد.

نمایشگاه شیرینی و شکلات دبی از سال 2021، با تغییر نام تجاری (yummex ME) به ISM در خاورمیانه شناخته شد، اما همچنان با نام نمایشگاه yummex نیز شناخته میشود و در حال تبدیل شدن به بخشی از خانواده برند ای اس ام یا همان (ISM) است.

جای تعجب نیست که بزرگترین نمایشگاه تجارت شیرینی و تنقلات جهان اکنون در قلب خاورمیانه قرار دارد، این رویداد به عنوان یکی از متنوع ترین نمایشگاه های قنادی های نوآورانه، تنقلات سالم و شیرینی های مرسوم با همکاری و مشارکت حدودا 33 کشور به سرانجام رسید.

نمایشگاه شیرینی و شکلات خاورمیانه ISM-ME یا همان نمایشگاه یامکس از تاریخ ۳ لغایت ۵ مهر ۱۴۰۳ در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می گردد.

بسیاری از بیزنس های بزرگ با معاملات تجاری حجم بالا باری دیگر برای معامله به این نمایشگاه بازگشتند.

در نمایشگاه شیرینی و شکلات یامکس محصولاتی را تجربه کنید که قبلاً هرگز در هیچ کجا مشابه آنها را ندیده اید

با جدیدترین غرفه داران و محصولات آنها در بازار شیرینی و تنقلات در منطقه MENA آشنا شوید.

گروه های کالایی نمایشگاه

نمایشگاه ISM 2022 انواع محصولات زیر را پوشش می‌دهد.

بازار جهانی خرما: پرفروش ترین مکان برای ارائه ی انواع خرما

میوه خرما به عنوان یک جایگزین قند سالم در میان جامعه شیرینی‌ها و تنقلات محبوبیت پیدا می‌کند و این به وضوح در حضور گسترده خریداران و تولیدکنندگان خرما در سال 2021 مشهود بود.

نمایشگاه ISM 2022 دبی

جایی است که شما میتوانید جدیدترین ایده های خود را برای عملی کردن بیاوردید و از آخرین ترند های ممتاز شیرینی و میان وعده ها بازدید کنید.

با حضور سرآشپزان مشهور ستاره دار میشلین، استادان شکلات و دسر مشهور، طعم شیرین دنیا را با این تجربه تکرار نشدنی بچشید، همچنین به نمایندگی از 4 سبک آشپزی از سرار قاره های جهان، بازدید کنندگان میتوانند شیرینی‌پزی‌ها، نوشیدنی‌های غیرالکلی و شاهکارهای جشن را به‌صورت زنده تماشا کنند و لذت ببرند، علاوه بر آن، این نمایشگاه میتواند بسیار تعاملی و آموزنده هم باشد.

بازدیدکنندگان همچنین می‌توانند جدیدترین ترند های شیرینی جات را به واسطه (Innova Market Insights) کشف کنند و به برنامه جلسات ISM خاورمیانه 2022 بپیوندند تا جلسات اولویت‌دار را با تأمین‌کنندگان ترجیحی رزرو کنند. 

همچنین جوایزی هم پیشروی این جشنواره خواهد بود، این جوایز خاورمیانه ای برای صنعت شیرینی و تنقلات، به تجارت کسب و کار خودتان هم میتواند برگردد.

یامکس نام تجاری و محصولات شما را در کانون توجه قرار خواهد داد، در واقع به نوعی شما را معرفی خواهد کرد که شاید اصلا باورتان نشود که تجارت شما به چه میزان میتواند از این راه رونق بگیرد!

در نمایشگاه شیرینی و شکلات ISM خاورمیانه

بیش از 300 غرفه‌دار محصولات و خدمات خود را در ISM خاورمیانه 2022 به نمایش می‌گذارند.
از تولیدکنندگان جهانی غذا مانند جنرال میلز که برندهای معروفی مانند هاگن-داز، نیچر ولی و بتی کراکر گرفته تا سوپرمارکت های مستقل، سنتی، تولیدکنندگان معتبر و خانوادگی مانند دستروپر الویر.

برگزاری این نمایشگاه بین المللی در کشور امارات که به عنوان های تجاری منطقه خاورمیانه شرایط فوق العاده ای برای شرکت های تولیدی-صادراتی ایرانی فراهم آورده است.

تور بازدید از نمایشگاه Ism دبی

ویژه بازدید از نمایشگاه شیرینی شکلات دبی
  • اخذ ویزای امارات

  • بیمه با پوشش کرونا

  • کارت ورود به نمایشگاه

    • 4 شب و 5روز اقامت در هتل 4ستاره تاپ به همراه صبحانه

    • ترانسفر فرودگاه به هتل-هتل به فرودگاه

    • راهنمای فارسی زبان