نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی Adipec

شرکت راهیان سفیر پارس گیتی مجری رسمی نمایشگاه ادیپک ابوظبی امارات در جمهوری اسلامی ایران

به میزبانی شرکت ملی نفت ابوظبی (ADNOC)، ADIPEC تأثیرگذارترین مکان ملاقات جهان است که در آن شرکت‌ها و متخصصان نفت، گاز و انرژی حضوری، برای مشارکت و شناسایی فرصت‌هایی که ارزش‌های جدید را باز می‌کنند، گرد هم می‌آیند. 

نمایشگاه صنعت نفت ابوضبی ادیپک ADIPEC 2022 فرصت‌هایی را برای خریداران و فروشندگان فراهم می‌کند تا ملاقات کنند، بیاموزند، شبکه‌سازی کنند، تجارت کنند و محصولات، راه‌حل‌ها و فناوری‌های جدید را از بیش از 2000 شرکت غرفه‌دار کشف کنند که شامل بیش از 51 NOC، IOC و IEC و همچنین 26 غرفه بین‌المللی کشوری است. محیطی در سطح جهانی برای تجارت در سراسر زنجیره ارزش کامل صنعت.

 

ایجاد فرصت های جدید در صنعت نفت و گاز و انرژی

نمایشگاه ADIPEC یک بستر منحصر به فرد برای تعامل بین NOC ها، IOC ها و IEC های پیشرو فراهم می کند. شرکت‌های انرژی پیشرو از سراسر جهان گرد هم می‌آیند و فناوری‌ها و راه‌حل‌های پیشرو در صنعت را به بزرگترین رویداد نفت، گاز و انرژی جهان می‌آورند.

ADIPEC تأثیرگذارترین مکان ملاقات جهان است که در آن شرکت‌ها و متخصصان نفت، گاز و انرژی حضوری، ایمن و ایمن، برای مشارکت و شناسایی فرصت‌هایی که ارزش جدیدی را در چشم‌انداز انرژی در حال تحول باز می‌کنند، گرد هم می‌آیند.

همانطور که اقتصادهای جهانی از همه‌گیری کووید-19 بهبود می‌یابند، ADIPEC 2021 آینده صنعت نفت، گاز و انرژی را با ارائه رهبری فکری، جهت‌گیری و استراتژی‌های مورد نیاز برای ایجاد انعطاف‌پذیری و باز کردن ارزش جدید در طول انتقال انرژی شکل خواهد داد.

برنامه‌های کنفرانس بینش‌های استراتژیک و فنی را ارائه می‌کنند، زیرا بیش از 160 وزیر، مدیر عامل، سیاست‌گذاران و تأثیرگذاران برجسته بحث می‌کنند و بینش‌های خود را در مورد آخرین پیشرفت‌هایی که صنعت را در سراسر برنامه استراتژیک شکل می‌دهد به اشتراک می‌گذارند و بیش از 800 متخصص فنی از سراسر جهان ارائه می‌کنند. 127 جلسه در 4 روز تبادل دانش حیاتی تجاری در نمایشگاه ادیپک.

نمایشگاه و کنفرانس جهانی برای فراساحل، ساحل، دریایی، کشتیرانی و لجستیک در انرژی

نمایشگاه و کنفرانس ساحلی و دریایی که در کنار ADIPEC قرار دارد، یکی از مهمترین مکان‌های ملاقات برای بخش دریایی و دریایی برای درک آخرین پیشرفت‌های فناوری، ملاقات با خریداران جدید و ایجاد فرصت‌های تجاری جدید است. بخش تخصصی ساحلی و دریایی ADIPEC با تمرکز بر خدمات دریایی، لجستیک، حمل و نقل بار به روشی پاک تر، سبزتر و پایدارتر از نظر زیست محیطی، کل زنجیره ارزش عملیات دریایی از جمله ساخت و ساز دریایی، خدمات برای حمایت از پروژه های EPIC، از مدیریت کشتی و خدمات حمل و نقل برای راه اندازی و راه اندازی.
 
 
تجارت ساحلی و دریایی نقشی حیاتی در صنعت نفت و گاز جهانی ایفا می کند و این به خوبی در ADIPEC نشان داده شده است. نوآوری و رشد برای صنعت دریایی برای تضمین پایداری زنجیره تامین نفت و گاز کلیدی است. ADIPEC راه های بسیاری را برای دستیابی به این امر نشان می دهد.

عبدالکریم المصابی مدیر اجرایی لجستیک و خدمات ADNOC