نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی Adipec

شرکت راهیان سفیر پارس گیتی مجری رسمی نمایشگاه ادیپک ابوظبی امارات در جمهوری اسلامی ایران

به میزبانی شرکت ملی نفت ابوظبی (ADNOC)، نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی Adipec تأثیرگذارترین مکان ملاقات جهان است که در آن شرکت‌ها و متخصصان نفت، گاز و انرژی برای مشارکت و شناسایی فرصت‌ها گرد هم می‌آیند.

ادیپک 2022

نمایشگاه صنعت نفت ابوظبی ادیپک ADIPEC 2022 فرصت‌هایی را برای خریداران و فروشندگان فراهم می‌کند تا ملاقات کنند، بیاموزند، شبکه‌سازی کنند، تجارت کنند و محصولات، راه‌حل‌ها و فناوری‌های جدید را از بیش از 2000 شرکت غرفه‌دار کشف کنند که شامل NOC، IOC و IEC و همچنین بیش از 26 غرفه بین‌المللی کشوری است. 

نمایشگاه بین المللی ادیپک ابوظبی محیطی  برای تجارت در این صنعت در سطح جهانی است.

 

ایجاد فرصت های جدید در صنعت نفت و گاز و انرژی

نمایشگاه ADIPEC یک بستر منحصر به فرد برای تعامل بین NOC ها، IOC ها و IEC های پیشرو فراهم می کند. شرکت‌های انرژی پیشرو از سراسر جهان گرد هم می‌آیند و فناوری‌ها و راه‌حل‌های پیشرو در صنعت را به بزرگترین رویداد نفت، گاز و انرژی جهان می‌آورند.

ادیپک 1401

تأثیرگذارترین مکان ملاقات جهان است که در آن شرکت‌ها و متخصصان نفت، گاز و انرژی حضوری ایمن، برای مشارکت و شناسایی فرصت‌هایی که ارزش جدیدی را در چشم‌انداز انرژی در حال تحول باز می‌کنند، گرد هم می‌آیند.

همانطور که اقتصادهای جهانی پس از همه‌گیری کووید-19 بهبود می‌یابند، ADIPEC 2021 آینده صنعت نفت، گاز و انرژی را با ارائه استراتژی‌های مورد نیاز برای ایجاد انعطاف‌پذیری و باز کردن ارزش جدید در طول انتقال انرژی شکل خواهد داد.

کنفرانس ادیپک 

نمایشگاه ادیپک برنامه‌های کنفرانس بینش‌های استراتژیک و فنی را ارائه می دهد، زیرا بیش از 160 وزیر، مدیر عامل، سیاست‌گذاران و تأثیرگذاران برجسته بحث می‌کنند و بینش‌های خود را در مورد آخرین پیشرفت‌هایی که صنعت را در سراسر برنامه استراتژیک شکل می‌دهد به اشتراک می‌گذارند و بیش از 800 متخصص فنی از سراسر جهان ارائه می‌کنند. 127 جلسه در طی 4 روز برای تبادل دانش و اطلاعات در نمایشگاه ادیپک ابوظبی انجام میشود.

نمایشگاه و کنفرانس جهانی فراساحلی،ساحلی،دریایی، کشتیرانی و لجستیک در انرژی

نمایشگاه و کنفرانس ساحلی و دریایی که در کنار ADIPEC قرار دارد، یکی از مهمترین مکان‌های ملاقات برای بخش دریایی و برای درک آخرین پیشرفت‌های فناوری، ملاقات با خریداران جدید و ایجاد فرصت‌های تجاری جدید است. بخش تخصصی ساحلی و دریایی ADIPEC با تمرکز بر خدمات دریایی، لجستیک، حمل و نقل بار به روشی پاک تر، سبزتر و پایدارتر از نظر زیست محیطی، کل زنجیره ارزش عملیات دریایی از جمله ساخت و ساز دریایی، خدمات برای حمایت از پروژه های EPIC، مدیریت کشتی و خدمات حمل و نقل را دربر می گیرد.

تجارت ساحلی و دریایی نقشی حیاتی در صنعت نفت و گاز جهانی ایفا می کند و این به خوبی در ADIPEC نشان داده شده است. نوآوری و رشد برای صنعت دریایی برای تضمین پایداری زنجیره تامین نفت و گاز کلیدی است. ADIPEC راه های بسیاری را برای دستیابی به این امر نشان می دهد.

عبدالکریم المصابی مدیر اجرایی لجستیک و خدمات ADNOC

تور بازدید از نمایشگاه Adipec ابوظبی

ویژه بازدید از نمایشگاه نفت،گاز و انرژی ابوظبی
  • اخذ ویزای امارات

  • بیمه با پوشش کرونا

  • کارت ورود به نمایشگاه

    • 4 شب و 5روز اقامت در هتل 4ستاره تاپ به همراه صبحانه

    • ترانسفر فرودگاه به هتل-هتل به فرودگاه

    • راهنمای فارسی زبان