نمایشگاه فناوری و دارویی Duphat

نمایشگاه فناوری دارویی دبی (DUPHAT) نخستین نمایشگاه فناوری و دارویی در خاورمیانه است. این نمایشگاه اهمیت صنعت داروسازی و گرایش ها و فناوری های جدید به کار رفته در ساخت دارو را به نمایش میگذارد. نمایشگاه فناوری دارویی دبی میتواند یک تعامل خوب بین داروسازها، پزشکان، دانشمندان، حرفه ای های بازاریابی، محققان و مشاغل دیگر باشد. این نمایشگاه در تاریخ ۱۸  لغایت ۲۰ دی ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

بزرگترین تجمع گروه های دارویی در جهان

شرکت کنندگان از سراسر کشور ها در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هر شرکت‌کننده اعم از پزشک، متخصص و یا افراد عادی با حضور در نمایشگاه می‌توانند بسته به نیاز خود از تجربیات‌ یکدیگر استفاده کنند. با توجه به گرد آوری فناوری‌ها و صنایعی که در زمینه دارو فعالیت دارند، برای بازاریاب‌ها و کسب و کارهای فعال در این زمینه نیز فرصت بسیار مناسبی برای یافتن مشتری به وجود خواهد آمد. طبق آخرین آمارها، در نمایشگاه فناوری دارویی دبی حدود سیصد و پنجاه شرکت از هفتاد و سه کشور دنیا حضور پیدا می‌کنند که در مقایسه با دیگر نمایشگاه‌ها رقم نسبتا بالایی است که بیش از هفت هزار نفر بازدیدکننده غرفه‌ها هستند.

کنفرانس فناوری و دارویی Duphat

تامین کنندگان برنامه کنفرانس که توسط بیش از صد و چهل سخنران از ایالات متحده رهبری می شود، یک برنامه یادگیری فشرده را ارائه می دهد‌. یک لیست دیدنی از سی کارگاه و صد و شصت سخنران در حال حاضر با موضوعاتی از جمله تمرین داروسازی در برنامه حضور دارند. علم و ایمنی دارو دوفات مجموعه ای چشمگیر از بیش از هفت صد و نود برند و شرکت و شش هزار و شیش صد و پنجاه سه نماینده کنفرانس از هفتاد و پنجاه کشور را به نمایش می‌گذارد. کنفرانس‌های برگزار شده طی نمایشگاه، برای تمامی پزشک‌ها فارغ از زمینه فعالیتشان مفید و سودمند خواهند بود.

نمایشگاه دوفات دبی

نمایشگاه فناوری دارویی دبی به جرات میتوان گفت که یکی از مهمترین رویدادهای حوزه پزشکی در سراسر دنیا است که تمامی شاخه‌های پزشکی را در خود جا می‌دهد. قطعا پیشرفت تکنولوژی پزشکی بدون پیشرفت دارو و داروسازی، و توسعه داروسازی بدون توسعه فناوری‌های مربوط به آن امکان‌پذیر نیست. همین موضوع اهمیت رویداد را دو چندان می‌کند. همچنین غرفه داران در ایجاد مشارکت های استراتژیک با سهامداران در صنعت موفق بودند و 80 درصد از همه شرکت کنندگان ادعا کردند که در ایجاد تماس های مرتبط جدید موفق عمل کرده اند.

تور بازدید از نمایشگاه duphat دبی

ویژه بازدید از نمایشگاه فناوری و دارویی دوفات
  • اخذ ویزای امارات

  • بیمه با پوشش کرونا

  • کارت ورود به نمایشگاه

    • 4 شب و 5روز اقامت در هتل 4ستاره تاپ به همراه صبحانه

    • ترانسفر فرودگاه به هتل-هتل به فرودگاه

    • راهنمای فارسی زبان