3

تعداد روز های نمایشگاه


30

سال های برگزار شده


100+

سخنرانان متخصص


300+

شرکت کنندگان


17500+

بازدید کنندگان


نمایشگاه بین المللی طراحی داخلی ایندکس

بزرگترین و مهم ترین نمایشگاه طراحی داخلی منطقه منا

نمایشگاه طراحی داخلی Index دبی از تاریخ ۱۵ لغایت ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می گردد این نمایشگاه از سال 1991 در دبی برگزار می شود و سالانه پذیرای هزاران بازدید کننده تجاری است و برقرای ارتباط بین تولید کنندگان پیشرو جهان با خریداران،هتل داران، طراحان و فروشندگان را بر عهده دارد.

اگر به دنبال کشف جدیدترین تحولات و نوآوری‌ها در طراحی داخلی هستید، INDEX را از دست ندهید.

این رویداد صنعتی جهانی، با بیش از 30 سال سابقه، به یکی از برترین نمایشگاه‌های تجاری در صنعت تبدیل شده است. در این رویداد، علاوه بر نمایش محصولات و برندهای جهانی، کنفرانس‌های جذاب، ویژگی‌های الهام‌بخش و محصولات نوآورانه نیز به دیدار شما خواهد آمد.

هزاران متخصص هر ساله در INDEX گرد هم می‌آیند تا با برندها و تولیدکنندگان جهانی ارتباط برقرار کرده و آخرین روندها و نوآوری‌های صنعت را کشف کنند. در این رویداد، فرصتی برای آشنایی با آخرین ابتکارها و نوآوری‌های صنعتی وجود دارد. همچنین، شما می‌توانید ویژگی‌های نمایشی الهام‌بخش را تجربه کرده و از کنفرانس‌های جذابی که توسط غول‌های صنعت برگزار می‌شود، بهره‌مند شوید.

نمایش متنوع محصولات طراحی داخلی از سراسر جهان

فن آوری
فن آوری
لوازم خانگی
لوازم خانگی
مبلمان
مبلمان
دفتر کار
دفتر کار
آشپز خانه و حمام
آشپز خانه و حمام
منسوجات
منسوجات
پوشش کف
پوشش کف
اساس خانه
اساس خانه
خدمات تجهیزات
خدمات تجهیز
روشنایی
روشنایی
برای مشاهده برندهای طراحی داخلی و محصولاتی که در نمایشگاه امسال در دسترس شما هستند، به لوکبوک محصولات ما نگاهی بیندازید. 1000 برند را از طیف وسیعی از غرفه داران جهانی و منطقه ای که مناسب همه سبک ها و بودجه ها هستند، کشف کنید.

آیا نمایشگاه ایندکس دبی به شما مربوط می شود؟

همه افرادی که با تجارت طراحی داخلی مرتبط هستند از حضور در بزرگترین رویداد اجتماعی سالانه در خاورمیانه سود خواهند برد.

هر ساله معماران منطقه ای و بین المللی، طراحان داخلی، مدیران خرید و بازار یاب، و همچنین مدیرعاملان، از این نمایشگاه بازدید می کنند. ناگفته نماند انتخابی از موفق ترین نام های صنعت منطقه به عنوان بخشی از کنفرانس ها و ویژگی های رویداد (حضور همه رایگان است). این فرصت شما برای شبکه، اتصال و به روز ماندن در قلب صنعت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه طراحی داخلی ایندکس 2022 بروشور این نمایشگاه را مطالعه کنید.

روابط تجاری بلندمدت از جلسات رو در رو شکل می گیرد که در آن اعتماد و کیفیت می تواند سریعتر از هر رسانه دیگری منتقل شود. با شرکت در نمایشگاه INDEX، به هزاران خریدار و طراح که برای تنوع بخشیدن به زنجیره تامین خود حضور دارند، دسترسی مستقیم خواهید داشت.

اخذ غرفه در نمایشگاه طراحی داخلی دبی

خریداران و مشاغل مرتبط با خود را پیدا کنید

صنعت طراحی داخلی در خاورمیانه با ارزش 80.6 میلیارد دلار به سرعت در حال رونق است و هیچ بازار دیگری مانند آن وجود ندارد. خریداران از سراسر منطقه به دنبال جدیدترین محصولات، طرح ها و راه حل ها هستند. آیا برای پاسخگویی به تقاضای آنها آماده اید؟

برای بیش از 30 سال، INDEX به برندهایی از سراسر جهان کمک کرده است تا با فعال ترین خریداران منطقه از جمله طراحان داخلی، معماران، توزیع کنندگان و خرده فروشان ارتباط برقرار کنند.

در طول سه روز، فرصت نادری برای انجام تجارت با هزاران خریدار، همه زیر یک سقف، خواهید داشت. خریدارانی که به دنبال جدیدترین مبلمان، نورپردازی، لوازم جانبی، کفپوش و خیلی چیزهای دیگر هستند. با نمایش در INDEX، فوراً حضور برند خود را در این بازار پر رونق تقویت کنید. پرس و جو کنید تا بیشتر بدانید.

نمایشگاه طراحی داخلی index دبی


با بیش از 30 سال تجربه، INDEX مرجع پیشرو در صنعت است که مورد اعتماد شرکت ها و برندها برای ارائه کیفیت و مقیاس مخاطبان است که نقش بسیار پررنگی برای کسب و کار آنها تضمین می کند.

طیف کامل رویداد های صنعت دیزاین و هتل داری

ترکیبی از رویداد های برای حرفه ای ها این صنعت در بخش های خانه، هتل، محیط کار و اوقات فراقت که بهترین مکان برای یادگیری، ایچاد ارتباط و تولید محصولات با کیفیت برتر می باشد.

این رویداد بین المللی صنعت دیزاین و هتل 4 بخش اصلی را شامل می شد:

 • نمایشگاه بین المللی طراحی داخلی و تجاری ایندکس دبی
 • نمایشگاه بین المللی اوقات فراغت دبی
 • نمایشگاه بین المللی فضای کار دبی
 • نمایشگاه بین المللی هتلداری دبی

تور بازدید از Index دبی

ویژه علاقمندان بازدید از نمایشگاه نمایشگاه طراحی داخلی ایندکس
 • اخذ ویزای امارات

 • بیمه با پوشش کرونا

 • کارت ورود به نمایشگاه

  • اقامت در هتل تاپ به همراه صبحانه

  • ترانسفر

  • راهنمای فارسی زبان